Aktuálne počasie:

Penzion Pod Draci skalou ubytovanie Karlstejn Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 7 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Pod Draci skalou / ubytovanie Karlstejn Vítajte

Penzion Karlstejn Pod Draci skalou - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Karlstejn Pod Draci skalou - hotel má reštauráciuPenzion Karlstejn Pod Draci skalou - možnosť pripojenia na internetPenzion Karlstejn Pod Draci skalou - k dispozícii letná terasaPenzion Karlstejn Pod Draci skalou - golfPenzion Karlstejn Pod Draci skalou - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Karlstejn Pod Draci skalou - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Karlstejn Pod Draci skalou - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Karlstejn Pod Draci skalou - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Karlstejn Pod Draci skalou - Izby s vlastnou toaletou

Reštaurácia a Penzión Pod Dračí skálou sa nachádza v obci Karlštejn (30 km od Prahy) v tesnej blízkosti hradu Karlštejn.

Karlštejn ubytovanie
Penzión Pod Dračí skalou
ponúka 3 izby s úplným sociálnym zariadením, terasou a televíziou. K dispozícii sú dve dvojlôžkové izby a jedna trojposteľová. Vo všetkých je možnosť prístelky. Celková kapacita penziónu je 10 lôžok.

V každej izbe je úplné sociálne zariadenie, TV + satelit. Hostia majú k dispozícii parkovisko priamo pred objektom. Check-in: 12-22 hod. Check-out: do 11 hod. V cene sú zahrnuté raňajky. V prípade dlhšieho pobytu cena podľa dohody. Penzión aj reštaurácie sú v prevádzke celoročne. Hostia môžu bez poplatku využívať službu Wi-Fi - bezdrôtové pripojenie k Internetu.

Penzión Pod Dračí skalou reštaurácia
Reštaurácia je štýlovo vybavená. Jej kapacita je 120 miest, na terase 100 miest, kde je možné sa stravovať. Parkovanie je zabezpečené priamo u reštaurácie aj pre autobusy.

Penzión a reštaurácia Pod Dračí skalou ponúkajú službu organizovanie svadobnej hostiny, ktorú využila aj pani Helena Vondráčková, ktorá v tejto reštaurácii oslávila svoj svadobný deň. Podnikové večierky pri grilovaní a počúvaní Vami vybranej kapely. Zverinové a bravčové hody pre skupiny aj jednotlivcov. Rodinné oslavy všetkého druhu. Stravovanie skupín.

Dovolenka penzión Pod Dračí skalou Karlštejn a okolie
V mieste sa nachádza stanica vlaku, ktorá zabezpečuje spojenie s Prahou. Možnosť turistiky na bicykloch a peších túr, vyhliadkové lety, golf, tenis, jazda na koni a rybárčenie na rieke Berounke. Okolie je ideálne pre veľké množstvo výletov na motorke alebo na bicykli, ktoré je možné v penzióne uschovať. Stravovanie je možné v reštaurácii, ktorá je súčasťou penziónu. Tipy na výlety: Hrad Karlštejn, Veľká a Malá Amerika, Konepruské jaskyne, Aquacentrum Tipsport Laguna Beroun, prírodné kúpalisko v Chrustenicích, Krivoklát, ...
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.